קידום אתרים אורגני לאתרי לוחות איך לעשות את זה ומה זה הכל במאמר הקרוב. בעשר השנים האחרונות חל שינוי דרמטי בנוף השיווקי. טכנולוגיות חדשות סללו את הדרך לאסטרטגיות שיווק יצירתיות. וככול שיותר פלטפורמות מתחרות על תשומת ליבם של המשתמשים כך גם עלויות השיווק מוזלות באופן אקספוננציאלי.

קידום אתרים אורגני לאתרי לוחות, אמור להתייחס למגוון צורות השיווק הדיגיטלי, שאינו כולל פרסום מודעות בתשלום. הפעם נתמקד בשיווק האורגני שמציעות רשתות חברתיות לקידום אתר הלוח שלכם.

מה מביא השיווק האורגני לעסק שלכם? 

קידום אתרים אורגני לאתרי לוחות עוזר לכם למלא, בעיקר, את חלקו העליון של משפך המכירות. האסטרטגיה האורגנית אמורה ליצור חיבור רגשי ביניכם לבין הלקוחות שלכם (בין אם באמצעות תכני מידע מוסמכים או בעזרת תכנים משעשעים), שיוכל להשאיר את העסק שלכם בראש מעייניהם כשהם מחליטים לבצע רכישה.

השיווק האורגני משפיע הן על המודעות למותג והן על המעורבות החברתית, אלמנטים הנחשבים כגורמים מרכזיים להמרות. מסיבה זו, עסקים המסתמכים רק על פרסום בתשלום, מפסידים.

כתבה מקיפה על בניית אתרי לוחות>>

קידום אתרים אורגני לאתרי לוחות

יתרה מכך, שיווק אורגני משמש כגיבוי נפלא לאסטרטגיית השיווק בתשלום. כיצד? שיווק זה מושך צפיות ועוקבים לעסק שלכם, אשר לאחר מכן ניתן למקד מחדש באמצעות פרסום בתשלום. בדרך זו ניתן להוזיל משמעותית את עלויות ההקלקות, כמו גם את ההחזר על הוצאות הפרסום שלכם. אז כמה לקוחות אתם מפספסים בגלל שאין לכם אסטרטגיית שיווק אורגנית? חשבו על זה…

קידום אתרי לוחות בעזרת שיווק אורגני ברשתות החברתיות

קידום אתרים אורגני לאתרי לוחות יכול להתרחש על הפלטפורמה המתאימה ביותר: 

 • לעסק שלכם 
 • לשוק היעד שלכם 
 • ולמוצר או לשירות שאתם מציעים

היום, כל אסטרטגיית שיווק אורגני, אמורה להשתמש בפלטפורמות המדיה החברתית הפופולריות ביותר, כמו:

 • פייסבוק – הרשת החברתית הגדולה ביותר מציעה לכם לבנות דף פייסבוק עסקי, שיפתח בפניכם צורות שיווק שונות שיחברו אתכם ישירות עם הלקוחות, כולל הקלקה על לינק לאתר שלכם. 

בנוסף לדף הפייסבוק העסקי, תוכלו: 

  • להצטרף לקבוצות בפייסבוק כדי ליצור קשר עם אחרים בנישה שלהם.
  • ליצור קבוצות לבניית הסמכות שלכם כמומחים בתחום.
  • לקנות ולמכור ישירות בשוק.
  • לנהל אירועים ללא עלויות.

האפקטיביות של קידום האתר

על מנת להגדיל את האפקטיביות של קידום האתר שלכם, מומלץ לגבות את השיווק האורגני גם בפרסום בתשלום.

 • אינסטגרם – רשת חברתית זו, אשר מתחילה לעקוף את פייסבוק במהירות תוך שהיא מושכת בעיקר את הצעירים שבחבורה, היא פלטפורמה מבוססת תמונות, ומיועדת לפרסום גזירי תוכן חטופים. אגב, פלטפורמה זו יעילה במיוחד למותגים עם נישה ספציפית. קידום אתרים אורגני לאתרי לוחות המשתמש באינסטגרם, יאפשר לעסק לבנות במהירות קהל של עוקבים שיגיעו גם לאתר הלוח שלכם.

לסיכום המאמר קידום אתרים אורגני לאתרי לוחות

 • פינטרסט – זו פלטפורמה נוספת המבוססת על תמונות. פינטרסט מאפשרת למשתמשים לאסוף את ההשראות שמצאו בלוח הפינטרסט כדי שיוכלו להשתמש בהן בעתיד. כרגע, קידום אתרים אורגני לאתרי לוחות המשתמש בפינטרסט, הוא יעיל מאוד, בעיקר לאור שיעור ההמרה הגבוה ביותר במדיה החברתית, שמציעה פלטפורמה זו.

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר.